Początek przeziębienia w 8. tygodniu ciąży

Witam, mam pytanie. Jestem w 8tc, od początku ciąży mam zatkany nos, jednak dzisiaj obudziłam się z wodnistym katarem, kichaniem i wierceniem w nosie, czy to może być początek przeziębienia, jeśli tak to powinnam iść do lekarza, czy spróbować domowych sposobów? Mierzyłam gorączkę mam 37,1 st. Biorę luteinę dopochwowo czy to ona może być odpowiedzialna za temperaturę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Milena Lubowicz

Wszystko wskazuje na przeziębienie, niewielkie podwyższenie temperatury też może być z tym związane. Jeżeli się Pani poczuje gorzej proszę udać się do lekarza, na razie można zastosować domowe sposoby- sok z malin, cytrynę, syrop z cebuli.
Pozdrawiam