Początek stosowania tabletek antykoncepcyjnych a zachowanie ochrony

Moja dziewczyna w środe 22.01. zaczęła brać tabletki anykoncepcyjne a 26.01 dostała okresu 31.01 uprawialiśmy sex (bez wytrysku ale mogło coś się dostać) bez dodatkowych zabezpieczeń.Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Dodam że podczas sexu moja dziewczyna chyba dalej miała okres ponieważ krwawiła.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pana Partnerka przyjmowała tabletki regularnie nie ma powodów do obaw. W czasie antykoncepcji doustnej mogą pojawić się plamienia.