Poczucie opuszczenia w małżeństwie

Witam!!! Mam 44 lata ,moj mąż od jakiegos czasu nie okazuje zainteresowania moja osoba ,wrecz mnie unika . Jestem atrakcyjna kobieta jednak za taka sie nie uwazam poniewaz czuje odrzucenie ze stony meza. Maz ma trudny charakter nie potrafi dogadac sie z własnym synem i to mnie bardzo boli ,jest pokłucony z cała moja rodzina a po za tym znzajduje coraz to nowe hobby ktore go całkowicie pochłania .Teraz biega wyjezdza na maratony trenuje z kolegami z pracy co zrobic by go odzyskac

Dzień dobry,

Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii pary/małżeńskiej/.
Taka forma pomocy jest dostępna raczej w ofercie prywatnej niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza