Poczucie smutku i opuszczenia

Cierpię bardzo, cały czas jestem smutny i mam już dość tego wszystkiego. W dodatku jestem gejem, to już w ogóle wszystko komplikuje. Nie mogę znaleźć pocieszenia, bo nie mam przyjaciół i w ogóle nikogo do kogo mogę się przytulić... W dodatku problemy finansowe i problemy rodzinne... Nie mam normalnego życia, mam pracę, ale każdy kolejny dzień pójścia do pracy jest dla mnie męczący, mam ochotę zapaść się pod ziemię... Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Opis, w którym przedstawił Pan swój dominujący nastrój z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na cechy depresji. Dodatkowo osamotnienie, brak osoby, która mogłaby udzielic wsparcia, stawia Pana w grupie osób zagrożonych zaburzeniami depresyjnymi.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłaby wizyta u psychiatry w celu rozpczęcia ew. farmakoterapii, ale również równoczesnego podjęcie psychoterapii.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty