Poczucie smutku i opuszczenia

Cierpię bardzo, cały czas jestem smutny i mam już dość tego wszystkiego. W dodatku jestem gejem, to już w ogóle wszystko komplikuje. Nie mogę znaleźć pocieszenia, bo nie mam przyjaciół i w ogóle nikogo do kogo mogę się przytulić... W dodatku problemy finansowe i problemy rodzinne... Nie mam normalnego życia, mam pracę, ale każdy kolejny dzień pójścia do pracy jest dla mnie męczący, mam ochotę zapaść się pod ziemię... Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłaby wizyta u psychiatry w celu rozpczęcia ew. farmakoterapii, ale również równoczesnego podjęcie psychoterapii.