Podanie blokady domięśniowej przy pieczeniu i szczypaniu w biodrze
dzien dobry od czerwca mam takie dolegliwosci w lewym biodrze jak pieczenie ,parzenie,szczypanie.ortopeda podal mi blokade domiesniowa ale to tylko przycmilo bol kazal mi wziasc jeszcze jedna?niewiem gdzie szukac pomocy obecnie czekam na wynik z rezonansu kregoslupa ktory zalecil neurolog prosze o porade

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Opisywane przez Panią dolegliwości mogą być związane z bólem neuropatycznym. Sugeruję konsultację neurologiczną lub wizytę w poradni leczenia bólu.