Podejrzenie Aspergera u 7-latki

czy to asparger dziecko 7 lat ciągle zbiera rzecza w szkole nie do zniesienia nikt nie daję sobie z nia rady nie chce nowych ciuchów butów nie ma kolezanek i zadaje pytania w stylu "kto wymyslił pierwsze slowo" nie cierpi zmian wpaga w histerie bez powodu krzyczy niszczy rzeczy a za poł godziny jest zupełnie inna nie jestem w stanie przewidzieć jej zachowań w szkole nie ma szns żeby coś robiła ma za burzenia snu z powodu AZS.

Psychoterapeuta Małgorzata Nikonowicz

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Dużo trudnych objawów. Jednak nie pisze Pani nic na temat terapii, czy dziecko uczestniczy w zajęciach terapeutycznych, jak sobie radzą terapeuci, czy z zaburzeniami snu była Pani u lekarza? Być może trzeba zastosować leczenie farmakologiczne by dziecko troszkę wyciszyć zmniejszyć objawy AZS. Mało informacji w liście.
Pozdrawiam AM