Podejrzenie autyzmu u dziecka a możliwość wykonania badań

witam! mam synka ma rok i 10 miesięcy, Kacperek jest zapisany do Sinapis na konsultację gdyż ma wiele cech wskazujących na autyzm czy powinnam wykonać jakieś badania aby przyspieszyć diagnozę i podjąć leczenie

Witam,
Proszę spokojnie zaczekać na wyznaczony temin. Przyspieszanie diagnostyki nie ma w tym wypadku znaczenia. Rozumiem jednak, że pani się denerwuje.
Pani zdenerwowanie ma wpływ także na dziecko, w związku z tym w miarę możliwości proszę chociaż spróbować wyciszyć się.
Pozdrawiam

Są to badania metaboliczne, genetyczne, badanie słuchu.Równolegle z oczekiwaniem na swoją kolej w synapsis powinna Pani rozpocząć terapię SI z dzieckiem.