Podejrzenie boreliozy i wynik testu Western blood

bolerioza---czy ją mialem mam ??? na badaniu napisali mi żeby powtórzyć za 4 -6 tygodni bo wyszło vise z punktacją 5 i nie wyklucza mnie to z obserwacji badanie bylo western blood IGg p100- 5 punktów vise -5 punktów p58 -4 punktów p41- 1 punktów p39- 5 punktów OspA- 5 punktów Jeden z OspC- 5 punktów Jeden z p18-5 punktów żeby wyszła bolerioza musiał bym mieć co najmniej 7 punktów w innych nie mam nic ani jednego 0 wiec nie pisałem ich proszę o pomoc nie wiem co mam z tym robić poz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uzyskany wynik w rzeczywistości nie jest klarowny i ostatecznie diagnostyczny. Stąd też zalecenie o powtórzeniu badania. Dopiero po ponownym oznaczeniu można mówić o zaprzeczeniu lub potwierdzeniu choroby.