Podejrzenie chondromalacji I stopnia

Dzień dobry Od jakiegoś roku bolą mnie stawy kolanowe i ból promieniuje aż do połowy łydki. jest to ból narywający.Najbardziej odczuwam ból kiedy rano leżę jeszcze w łóżku i wieczorem kiedy idę spać, kiedy siedzę a także kiedy jest pochmurna pogoda. Aczkolwiek boli mnie cały czas tylko trochę mniej.Czynnik reumatolidalny jest podwyższony o 0.9,ASO,CRP w normie.Mam podejrzenie chondromalacji I stopnia, biorę suplement diety od roku,glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy.Co mam robić dalej?

Proponuję dokładnie sie przebadać.Tego typu dolegliwości które Pani opisuje raczej nie są typowe dla chondromalacji.
Nie wiem na jakiej podstawie podejrzenie chondromalacji postawiono , ale myślę że trzeba po kolei wykonać niezbędne badania aby przyczynę Pani dolegliwości ustalić.
Ważne jest aby leczyć się u jednego lekarza ortopedy bo to jest warunkiem systematycznego postępowania wg przyjętego schematu