Podejrzenie ciąży bliźniaczej a negatywny wynik testu ciążowego i brak potwierdzenia beta-HCG
Dzień dobry. Nie mam miesiaczki byłam na usg i lekarz powiedział ze jestem wciazy blizniaczej bo są dwie kropeczki. Problem mój polega na tym ze test ciazowy i beta hcg nie pokazują żebym była wciazy . Proszę. O pomoc miesiaczka spóźnia mi sie 9 dni

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Proszę powtórzyć oznaczenie z krwi. To da pewny wynik.