Podejrzenie cieśni nadgarstka a nerwica

Witam cierpnie mi lewa ręka(podejrzenie cieśni nadgarstka). Ostatnio doszło cierpniecie twarzy najpierw od lewej strony potem przez czoło do drugiej i do drugiej reki. Tak jakby cierpnięcie "wędrowało". Zrobione EKG,RTG Klatki Piersiowej wszystko ok. RTG szyi małe zmiany, ENG nerwu łokciowego i nadgarstka tam wyszło osłabione przewodnictwo(ale w normie). Podejrzewam u siebie nerwice, jak się czymś zajmę i "zapominam" dolegliwości ustępują. Czy nerwica może powodować takie objawy?

Dzień dobry,

Tak.
Natomiast czy rzeczywiście jest tak w Pana przypadku to namawiam na konsultację (i ew.leczenie) u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty.