Podejrzenie homoseksualizmu u męża

Witam! Podejrzewam ,że mój mąż może być homoseksualistą. Dużo czytałam na ten temat i jedyne czego u mojego męża nie zauważyła to to, czy ogląda filmy porno z mężczyznami.Chciałabym go o to zapytać wprost jednak nie wiem jak i się boję. Byliśmy u seksuologa lecz mój mąż twierdzi że niema problemu i to ja powinnam się leczyć. Jednak gdy się kochamy to on po chwili już nie chce, sex jest chłodny i bez uczucia i tylko wtedy jak ja zainicjuję, a on na to zezwoli. Mąż kocha się ze mną po alkohol.

Dzień dobry.

Pani przypuszczenia, wynikające z braku gotowości męża do współżycia z Panią, niekoniecznie muszą mieć potwierdzenie w rzeczywistości. Innymi słowy, to, że mąż nie jest zainteresowany uprawianiem seksu z Panią, może wynikać z wielu różnych przyczyn.
Jak też rozumiem, sprawę "defektu" męża konsultowała Pani wraz z nim u seksuologa - szkoda, że nie napisała Pani, jakie były jego spostrzeżenia.
Wracając do tematu - mężczyźni, podobnie jak kobiety, mogą mieć dziesiątki powodów dla których unikają seksu z partnerem/ką. Zazwyczaj zasadniczym jednak powodem nie jest nagła zmiana orientacji seksualnej, a zmiana w relacji z partnerem i raczej w tej kwestii sugerowałbym poszukać przyczyny. Pomocna byłaby również konsultacja z psychologiem bądź psychologiem-seksuologiem, który mógłby np. znaleźć wspólny element między ucieczką przed seksem z Panią, a relacją z Panią w ogóle.

Pozdrawiam.