Podejrzenie miktroorganicznego centralnego układu nerwowego

Mam 20 lat. W dzieciństwie leczyłem się u neurologa (klasy 1-6 szkoły podstawowej), w opini z poradni ppp piszę, że mam CUN. Warto w tym przypadku zrobić prześwietlenie mózgu i jakie to ma być prześwietlenie, ile kosztuje-w przybliżeniu, co musi zrobić neurolog, żeby takie prześwietlenie było zrobione? Che dowiedzieć się czy mam miktroorganiczne uszkodzenie CUN, czy na podstawie tego prześwietlenie neurolog będzie wiedział czy uszkodzenie jest czy nie ma?

(C)entralny (U)kład (N)erwowy = CUN
trudno to nazwać rozpoznaniem choroby.

Bardzo mi trudno coś więcej powiedzieć, bo nie bardzo wiem, co jest powodem badania. Jakie są objawy?
Wskazania do decyzji neurologa w miejscu zamieszkania.