Podejrzenie nerwicy a derealizacja i depersonalizacja

Witam podejrzewam u siebie nerwice hipochondria i mam pytanie czy w tym jest tez derealizacja i depersonalizacja, caly opis do moja zycia i objawów pasuje mam konsultacje u psychiatry dopiero za tydzień bedzie to napewno leki psychoterapia tylko chcialbym zapytac czy te zaburzenie jest grozne i ciezkie do wyleczenia? Mam prawie wszystkie objawy jakie sa opisane na tym forum w temacie "Neurastenia" i czy dd tez wystepuje w tym i jest łatwe do wyleczenia i jakie wskazówki zeby odpoczac psychicznie

Dzień dobry,

Najlepiej jak poczeka Pan na OSOBISTĄ wizytę u lekarza, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pana objawy/trudności.
Nikt przez internet - bez badania - nie może stwierdzić co Panu dolega.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza