Podejrzenie nerwicy a leki

witam wydaje mi sie ze mam nerwice poniewaz mam jej duzo objawuw . wzialem od kolegi tabletki na depresje citadopram i wszystko przeszlo - a gdy przestalem brac to wrucilo- czy mam je dalej zazywac?

Lepiej nie brać leków na "własną rękę". Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatra, który- w razie potrzeby- zleci farmakoterapię (odpowiednią jakością i dawką dla Pana) oraz skieruje na psychoterapię.

Dzień dobry,

jak wyżej - ryzykowne jest branie czyichś leków, nawet jeśli pomagają. Co do pytania, to może Panu na nie odpowiedzieć jedynie psycholog lub psychiatra po przeprowadzeniu badania. Na własną rękę trudno się prawidłowo zdiagnozować.

Pozdrawiam.
Adam Zajączkowski
www.zajaczkowski-psychoterapia.pl

Witam,

Samodzielne diagnozowanie się może być najzwyczajniej nietrafne a dodatkowo korzystanie z cudzych leków - niebezpieczne, w tym wypadku dla Pana stanu przede wszystkim psychicznego. Należy skorzystać z wizyty u lekarza psychiatry, a początkowo zacząć od psychologa, który dokładnie zapozna się z Pana objawami i być może farmakologia nie będzie konieczna bądź będzie jedynie czynnikiem wspomagającym.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek