Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podejrzenie nerwicy serca

Czy nerwica serca jest niebezpieczna? Podejrzewam,że mam nerwice serca, gdyż wszystkie badania serca wyszły dobrze, a lekarz twierdzi,że te wszystko bóle w mostku i okolicach serca są na tle nerwowym. Chce zacząć badać się w kierunku nerwicy serca, udać się do psychologa czy tam psychiatry. Czy nerwica serca jest niebezpieczna? Co grozi jakbym np jej nie leczył? Gdzie najlepiej się udać z tym, do psychologa czy psychiatry?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Czy EKG może boleć?

EKG, inaczej elektrokardiografia, to bezpieczne badanie serca. Ale czy może ono boleć? Na ten temat wypowiada się specjalista - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Zarówno do lekarza psychiatry jak i psychologa można się udać do rejonowej Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie wizyty są refundowane przez NFZ lub skorzystać z odpłatnej pomocy specjalistów oferujących swoje usługi w ramach prywatnej praktyki.

Psycholog, pedagog specjalny i psychoterapeuta.
0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy