Podejrzenie nowotworu jądra u 23-latka

Witam, podejrzewam nowotwór jądra. Jądra jest znacznie (około 10x) większe od lewego przy czym "guz" jest nieregularny i twardy. Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi koszt usunięcia nowotworu i ile czasu spędza się w szpiatlu po operacji.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zamias wymyslac sobie rozne rzeczy (choroby ) to proponuje udac sie niezwlocznie do urologa .na kase chorych ze skierowaniem od lekarza POZ. Zwyczajowo pacient z . podejrzeniem gua jadra jest przyjmowany od reki .przynajmniej tak postepuje wiekszosc urolgow ze mna wlacznieDEla pewnosci robi sie USG jader oraz badania biochemiczne ale podstawa jset badanie fizykalne i USG Jezeli pacient jest ubespieczony to operacja nie nie kosztuje . Ja pacuje w Gdyni i jezeli jest pan z ok olic trojmiasta to moga pana przyjac moj telefon znjdzie pan w internecie

Witam , konieczna pilna konsultacja urologa ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli okres oczekiwania byłby długi proponuję pojechać do szpitala na ostry dyżur urologiczny - nie powinni Pana stamtąd odesłać z takimi objawami! zż

Witam, każda zmiana w kształcie, wielkości, bolesność jądra wymaga konsultacji urologa. Bez obejrzenia zmiany żaden szanujący się lekarz nic Panu nie doradzi. Wskazana pilna konsultacja lekarska – urologa. Dopiero on zleci stosowne badania - USG, markery (jeśli będzie widział konieczność) itd. Proszę nie robić sobie badań na własną rękę, Usługi medyczne w Polsce są (dla ubezpieczonych w NFZ) - bezpłatne. Pozdrawiam RH