Podejrzenie plazmakomórkowego zapalenia żołędzia Zoona

Mam 20 lat i problem z członkiem. Połowa członka jest raczej koloru naturalnego a druga połowa bliżej pierścienia zaczerwieniona. Obawiam się, że to plazmakomórkowe zapalanie zoona, Odkąd pamiętam tuż obok pierścienia mam białe kreski jakby blizny na kształt tatuaży tribali. Na dodatek po lewej stronie na pierścieniu skóra jest biała jakby odbarwiona lecz z lekkimi prześwitami do naturalnego koloru żołędzia. Dodatkowo podczas wzwodu jest jakby błyszczący a po skóra jest pomarszczona.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez bezpośredniego badanie trudno mówić co może być przyczyną zgłaszanych dolegliwości. Nie mniej jednak możliwe iż doszło do grzybiczej infekcji. Wskazana konsultacja z dermatologiem.