Podejrzenie przepukliny pachwinowej i silny ból

Przepuklina od urodzeniazawsze od małego rodzice mówili mi ze mam przepukline pachwinowaMieli nawet ja operowaChirurg takze stwierdzil ze ja mamAle do operacji nie doszloMam juz 20 lat do tego czasu nie bolalo mnie pewnego dnia mocno krzyczalam i po dwoch dniach zaczelo mnie bolec pojechalismy na pogotowie ale lekarz stwierdzil ze nie mam zadnej przepuklinyWszystko mam dobrze w sprawach ginekologicznych, napewno miesni naciagnietych nie mam. i nieraz tzn prawie codziennie boli mnieCo to moze byc

Jeśli lekarz wykluczył przepuklinę to zapewne jej nie ma. Ból raczej nie związany jest z problemami w zakresie jamy brzusznej, ale być może z jakąś neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych. Dobrze by było jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.