Podejrzenie SM u 31-latki

witam mam podejzenie SM od 4 lat trzylata temu przestalam widziec na prawe oko solumedrol i inne leki nie pomogly .Po trzech latach i kolejnym pobycie w szpitalu i ponownym podaniu sterydow zaczelam widziec na oczy wyraznie ,jestem po niedowladzie prawostronnym wszystkie badania cala neurofizjologia ok prazkow nie mam mri ok zdjagozowano u mnie tezyczke i takie pytanie mi sie nasowa to czy jest szansa ze nigdy nie zachoroje na Sm?czy tezyczka jest tego jakas przepowiednia?dziekuje za odpowiedz

Szanowna Pani należy cieszyć się, że obecnie nie ma tych chorób a nie można zagwarantować co do zachorowania po prostu należy okresowo wykonywać badania i nie żyć z lękiem. Pozdrawiam