Podejrzenie zmian organicznych w obrębie mózgowia

Mialam robione badanie MRI, lekarz dlaczego chce je zrobic. Powiedzialam: zmiany organiczne. Na kartce ktora otrzymalam pisze dane do skierowania: Podejrzenie zmian organicznych w obrebie mozgowia. Teraz moje pytanie. Czy gdyby wyszlo np ze mam otepienie, niedokrwienie, to lekarz by mi powiedzial o tym, czy zle sformuowalam ze chce sprawdzic te zmiany rozwojowe? Czesto mam problem by wyrazic co mysle, zadac nawet odpowiednio pytania,na badaniu MRI nie wyszlo nic. Co dalej?

Skierowanie "zmiany ograniczne" jest bardzo "psychiatryczne" i w zasadzie może znaczyć wszystko. Otępienie oraz zmiany niedokrwienne można a priori wykluczyć ze względu na wiek. Zależy jakie są objawy? Mogę wówczas coś więcej napisać.