Podejrzewanie nastoletniego brata o zażycie amfetaminy

Witam serdecznie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź - Jak długo utrzymuje się amfetamina w organizmie. Dziś jest wtorek a podejrzewam że w sobotę wieczór mój nastoletni syn brał amfetaminę gdyż przypadkowo usłyszałam jego rozmowę z kolegą gdzie padło słowo "amfa". Wchodził również na strony internetowe wpisując hasło " Jak przyśpieszyć metabolizm amfetaminy". Miał ból głowy, spał pół dnia, nie jadł cały dzień, ma podwyższone tętno. Martwię się o niego, nie chcę aby został "ćpunem" Proszę o pomo

Testy również są pomocne w sprawach wychowawczych, ale powinny być poprzedzone innymi.działaniami i podstawami rodzicielskimi.