Podłużne i wklęsłe kreski na żołędzi penisa u 26-latka

Witam . Mam na żołędziu penisa od dawna takie jakby podłużne wklęsłe kreski ( wżery) jest penis zaczerwieniony w tym miejscu . Żoładz penisa w tym miejscu wygląda jak pomarszczony .Od kiedy to mam podczas stosunku w prezerwatywie (żeby niczym nie zarazić dziewczyny chodź ostatnio ma problem z oddawaniem moczu )wcześnie mam wytrysk . Czy mogę to wyleczyć jakoś bez wizyty u specjalisty i jak to leczyć?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Trudno wyrazic opinie nie badajac pacienta ,proponuje wizyte u urologa lub dermatologa