Podłużne zaczerwienienie na penisie

Dzisiaj rano zaobserwowałem na moim penisie podłużne zaczerwienienie u samej nasady żołędzia. Boli, gdy je się dotyka. Wcześniej nie spotkałem się z podobnymi dolegliwościami. Podejrzewam, że może to być spowodowane próbą stosunku analnego z moją stałą partnerką, która nie doszła do skutku. Co to może być?
Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
może to byc uraz mechaniczny lub infekcja, powinien to zbadac urolog
pozdrawiam