Podłużne zgrubienie przy zgięciu uda

mam 19 lat od kilku dni czuje bol przy dotykaniu i jest wyczuwalna w tym miejscu duza długa "grudna" po prawej strony kolo uda nie sa to miejsca intymne ale na granicy włosów łonowych. dodam tylko że w długim okresie czasu zle się czułam czesto robiło mi się słabo i zdarzało się ze traciłam przytomność i robiłam badania. co to może być ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji polecam wybrać się do chirurga lub lekarza rodzinnego aby ten mógł ocenić zmianę podczas bezpośredniego badania.