Podniesiony poziom bilirubiny we krwi

od paru lat mam podniesiony poziom bilirubiny we krwi ( do 150 do 300 % normy), badania wątrobowe i HCV w normie, ktoś mówił o zespole Gilberta, ale o ile pamietam to badania w dziecinstwie wykazywały stężenie w normie. w wielu 3 lat przebyłem tylko żółtaczkę B. Ktoś może ma jakiś pomysł. Dodam jeszcze że po kąpieli ( tylko wtedy!) mocna swędzi mnie skóra głównie na nogach, Dziekuje !
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Jeżeli HBS też jest ujemny i rzeczywiście próby wątrobowe są w normie i USG wątroby w normie to rzeczywiście wygląda to na niegroźny, dziedziczny zespół Gilberta.
Pozdrawiam
Ewa Gąsecka