Podróż samochodem po usunięciu żylaków i żyły odpiszczelowej

Witam. Mam 35lat. Jestem 2 i pół miesiąca po usunieciu żylaków i zyly odpiszczelowej moje pytanie czy moge bezpiecznie udac sie samochodem jako pasażer w trase do niemiec podróż trwa ok 10 godz dodam jeszcze ze jak do tych czas wszystko jest ok z noga z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam serdecznie, podróż w pończoszce II' ucisku (tej pozabiegowej), częste przystanki z krótkimi spacerami i duża ilość płynów do picia. Nie ma przeciwwskazań do podróży. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec.angiolog