Podskórne plamki na penisie i sucha skóra na żołędzi po masturbacji

Witam, Mam problem i pisze do Państwa, bo byłem juz u lekarza rodzinnego, dermatologa i urologa i wszczyscy leczyli mnie na grzybice, niestety nieskutecznie. Mój problem polga na tym, że od dłuższego czasu mam podskowrne czerwone plamki/chrostki na penisie. A po masturbacji skóra na grzybie jest wysuszona. Nie czuje bólu, nie ma nieprzyjemnego zapachu. Bywa, że są bardziej lub mniej zaczerwienione, Może to infekcja bakteryjna lub jakieś podrażnienie, lub uczulenie?Proszę o pomoc, dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć osobiście zasugerowalbym fizjologiczne tło tych zmian a mianowicie plamki Fordayce'a.