Podskórny guzek pod palcem od wewnętrznej strony dłoni

Pod skórą pod 4 palcem od wewnętrznej strony lewej dłoni pojawił mi się guzek wielkości małego grochu, przy zginaniu palców kulka jest bardziej wyczuwalna a gdy prostuje dłoń guzek prawie zanika. Jest to twarde jak kość. Boli przy nacisku na niego. Nigdy nie miałam złamanego palca. Co to jest? Można to wyleczyć bez operacji, np. lekami? Jakimi? Skąd się wzięło coś takiego? Dziękuję za odpowiedz.

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmiany nie można określić czym ona jest. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam