Podwójne jedynki u 10-letniego dziecka a ich usuwanie

Witam. Mam bardzo poważny problem z zębami mojego dziesięcioletniego syna. Mianowicie synowi wyrosły podwójne stałe jedynki. Jedne od drugich różnią się znacznie. Te, które są bardziej prawidłowe znajdują się nad dwójkami, natomiast na miejscu prawidłowym są znacznie mniejsze i krzywe. Jak oświadczyła nam Pani doktor ortodonta to jest nasza decyzja, które zęby chcemy usunąć, i to my mamy zdecydować . Przez takie podejście leczenie się przedłuża, ponieważ my nie wiemy co robić w tej sytuacji.

Witam.Trzeba zostawic zeby,ktore bardziej podobne do prawidlowych,no i wziac pod uwage mozliwosc ustawienia ich w odpowiednim miejscu/Dziwnie ze Pani doktor nie ma zdania na ten temat/...Pozdrawiam.