Podwójne krwawienie miesiączkowe po porodzie przez cesarskie cięcie

witam.dostalam pierwsza miesiaczke po porodzie cesarskim 31.08 koniec byl 8.09 i 11.09 znowu dostalam okres (rodzilam 1.02.13) czy to normalne? dodam jeszcze ze mam niedoczynnosc tarczycy i zazywam 50mg eltroxin.chcialam sie udac do ginekologa ale niestety w mojej miejscowosci bedzie dopiero w przyszlym tyg.niewiem gdzie mam sie z tym zwrocic.prosze o opinie
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Powtórne krwawienie nie jest krwawieniem miesięcznym i powinno zostać skonsultowane z lekarzem.
Dopiero po przeprowadzeniu badania ginekologicznego i ewentualnie przezpochwowego USG będzie możliwe ustalenie przyczyny krwawienia.
Jeśli to możliwe powinna Pani spróbować dostać się do specjalisty w miejscowościach ościennych do miejsca zamieszkania lub zgłosić się na izbę przyjęć szpitala, w którym jest oddział ginekologiczny.

Poczekac na powrót ginekologa bez paniki.Niedoczynnośc tarczycy skutkuje zaburzeniam pracy jajników.Proponuję po pewnym czasie skontrolowac poziomy hormonów tarczycowych a nieprawidłowe skorygowac