Podwójny stosunek z prezerwatywą a możliwość ciąży

Witam. Miałem z dziewczyną stosunek płciowy. Ogólnie praktycznie codziennie robimy to bo rzadko sie widzimy. Jednak niedawno powiedziała mi żebyśmy spróbowali po stosunku jeszcze raz Czyli drugi raz Seks. Zrobiliśmy to oczywiście prezerwatywy uzywamy i Teraz mam pytania. - jesli go umyłem chusteczkami nawilzajacymi to plemnikow juz nie było na nim? Oczywiście uzywalismy za drugim razem prezerwatywy. - miała Okres 29 marca. Czy może być w ciąży nawet jeśli prezerwatywy nie pękły?

Witam,Jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że po zdarzeniu, które Pan opisuje Pana dziewczyna zaszła w ciąże. Po pierwsze, plemniki są bardzo wrażliwe na nagłe zmiany temperatury i szybko giną poza organizmem. Po drugie,prezerwatywa jest skutecznym środkiem antykoncepcyjnym( chociaż nie daje 100% gwarancji). Po trzecie, w młodym wieku wiele kobiet ma nieregularne cykle. Proszę zrobić test ciążowy. Jeżeli oboje macie obawy co do skuteczności prezerwatywy to można rozważyć dołączenie do prezerwatyw środka plemnikobójczego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie lub zastosowanie tabletek antykoncepcyjnych, które dają prawie 100% gwarancję przed zajściem w ciążę.
Pozdrawiam,
A.C