Podwyższenie się poziomu obniżonych leukocytów

witam wczoraj zrobiłam kontrolne badanie morfologi i oto wyniki: Leukocyty 2,7 tys/µl erytrocyty:4,14 hemoglobina 12,2 hematokryt:36,3 mcv:87,7 mchc:33,6 płytki krwi:201 rdw-sd:42,9 neutrofile:1,29 limfocyty:1,12 monocyty:0,20 neutrofile:48,1% limfocyty:41,8% monocyty:7,5% dodam ze na pocztaku roku tez miałam obniżone leukocyty,potem się podwyższyły i były w normie. byłam u hematologa ale powiedzial ze to nic powaznego jednak nie były to nigdy az takie niskie wartosci. co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać szereg badań profilaktycznych krwi. Po zbadaniu można spróbować postawić diagnozę lub ewentualnie rozszerzyć zakres badań.