Podwyższona bilirubina, krwawienie z dziąseł, osłabienie i brak siły w mięśniach a możliwość suplementacji

Bilirubina podwyższona do 2,5. Krwawienie z dziąseł przy myciu zębów. Ogólne osłabienie. Brak siły w mięśniach. Meczliwosc. Da się to jakoś naprawić jakąś suplementacją? Nie za bardzo mam czas iść do lekarza.

Małgorzata Panek

Należałoby najpierw wykonać podstawowe badania, takie jak morfologia krwi. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam