Podwyższona temperatura ciała, anemia, nadciśnienie i niedoczynność tarczycy oraz przedłużające krwawienie po łyżeczkowaniu

Witam, od dłuższego czasu źle sie czuje to znaczy mam popołudniami temperature 37 ,5 czasem wiecej , czasem troche mniej mam anemie nadciśnienie i niedoczynnosc tarczycy biorę Letrox, tydzien temu mialam lyzeczkowanie macicy z powodu nieprawidlowych krwawien , tylko ja nadal krwawie.Chcialabym czuc sie dobrze jak kiedyś , co robic mam 43 lata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie powodem dolegliwości są wahania hormonalne. W tej sytuacji należy zgłosić się do ginekolog.