Podwyższona temperatura ciała, wzdęty brzuch i ból w podbrzuszu a prawdopodobieństwo ciąży

witam ma takie pytanie od 2 dni sie dziwnie czuje mam podwyzszona temperature wzdety brzuch i takie dziwne pobolewanie w podbrzuszu i czasami robi mi sie ie dobrze, czy istnieje mozliwosc ciazy

Milena Lubowicz

Być może to ciąża, ale równie dobrze może być infekcja żołądkowo-jelitowa czy niestrawność. Proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam