Podwyższone CRP, mało limfocytów

Od kilku tygodni źle się czuje. Boli mnie głowa , łydki i uda z przodu, do tego jestem cały czas zmęczona , nie mam wogole na nic siły. Dodatkowo zaczął mnie brzuch bolec z boku z prawej strony, czuje takie kłucie. Jakiś czas temu miałam bardzo wysokie żelazo ale próby watrowbowe wyszły dobrze. Teraz mam znowu podwyższone CRP, mało limfocytów. Lekarz znowu zlecił badania na wątrobę i glukozę. Dodam, ze mam 30 lat, zdrowo sie odżywiam , nie choruje. Nie mam pojęcia co moze mi dolegać.

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć także choroby tarczycy i schorzenia reumatologiczne. Czy zmieniła się Pani sytuacja życiowa? Jakieś wydarzenia stresujące? Proszę zaufać lekarzowi rodzinnemu. Zaplanuje on dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam