Podwyższone GRA w morfologii 3-latka

Witam,odebrałam przed momentem wyniki badań syna wiek w styczniu skończy 3 lata.Proszę o informację w sprawie morfologi krwi WBC 4,1 poniżej normy MCH 26,5 poniżej normy MONO% 12,1 podwyższone GRA 2,0 poniżej normy GRA% 45,1 poniżej normy Limfocyty38 poniżej normy Monocyty 15 podwyższone Proszę o pomoc bo wizytę mamy dopiero w poniedziałek.

Rozumiem że pytanie jest już nieaktualne, niemniej jednak podane wyniki nie pozwalają na dokładną ocenę w szczególności iż nie przedstawiła Pani objawów u syna. Tak czy inaczej nie wymaga on natychmiastowej (w trybie ostrego dyżuru) interwencji medycznej biorąc pod uwagę tylko wymienione parametry