Podwyższone limfocyty przez ropień w dziąśle

Witam co mogę zrobić w sytuacji kiedy mam ropień w dziąśle,przez co mam podwyższone limfocyty we krwi i objawy tj,dreszcze,goraczka,kolatanie serca,zle samopoczuci,bol glowy,szum w uszach,zawroty glowy itp a termin do dentysty mam za kilka miesiecy? Prosze o odpowiedz i pozdrawiam .

Ropień jest stanem ostrym, proszę umówić się na wcześniejszą wizytę (zadzwonic lub podejść i powiedzieć jaka jest sytuacja). Objawy, które Pani wymieniła - moim zdaniem nie są od ropnia ( a na pewno nie wszystkie).