Podwyższone MPV, PDW w morfologii krwi

Dzień dobry, proszę o pomoc, bo moje wyniki krwi nie wyszły prawidłowo. Mam podwyższone MPV,PDW,L-LCR z morfologii krwi. Co to oznacza? mój wiek to 34 lata kobieta,waga 75kg. Z czym może być związane podwyższone MPV PDW i L-LCR? Jaki mają one wpływ na zdrowie organizmu? Z jakimi chorobami może wiązać się podwyższone MPV, PDW i L-LCR? Czy to może być coś bardzo powaznego? Czy powinnam wykonać jeszcze inne badania? Zgłosić się do specjalisty? Jeżeli tak to jakie badania powinny zostać wykonane i do jakiego specjalisty się udać? Czuję się trochę zagubiona i przestraszona. Nie wiem czego mogę się spodziewać. prosze o wyjasnienie.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Magdalena Mroczek
78 poziom zaufania

Są to parametry, które bierze się przy różnicowaniu przyczyny nieprawidłowej ilości płytek krwi. Jeśli liczba płytek krwi jest w granicach normy nie należy się przejmować tym, ze wyniki te są podwyższone.

0
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania

Szanowna Pani,
Podane parametry nie są ważne klinicznie. Proszę pamiętać, że każdy wynik należy skonsultować z lekarzem, który odniesie go do Pana stanu zdrowia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty