Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwyższone neutrofile i monocyty i biały nalot na migdałkach u dziecka

Witam, u dziecka (4 lata) w morfologi wyszły podwyższone neutrofile i monocyty: Neutrofile 7,64 tys/u, 60,8 %, monocyty 1,50 tys/u, 12,0%, w rozmazie z krwi monocyty 9% (norma 1-6), podwyższone również OB 31 mm/h. Dziecko bardzo często choruje, ma bardzo częste zapalenia jamy ustnej (aftopodobne), biały nalot na migdałkach, coraz częściej narzeka na ból brzucha, jest blady, słaby apetyt. Proszę o interpretację wyników.

MĘŻCZYZNA, 6 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Lek. Marta Hat
71 poziom zaufania

Witam! Do prawidłowej interpretacji wyników konieczne jest przytoczenie wszystkich parametrów wykonanego badania, łącznie z normami, które mogą się nieco różnić w zależności od laboratorium. Wymienione parametry, które znajdują się poza zakresem norm mogą świadczyć o aktualnej lub niedawno przebytej infekcji, najprawdopodobniej o etiologii bakteryjnej. Pozdrawiam

Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy