Podwyższone OB oraz senność i zmęczenie

Dobry wieczór. jestem kobietą mam 35 lat. Odebrałam dzisiaj wyniki badania krwi. Morfologia książkowa tylko OB podwyższone czterokrotnie(49.00), Nie wiem co o tym sądzić. Badania krwi wykonałam bo męczy mnie długotrwałe osłabienie i senność. Czy mogę się nie martwić wysokim ob gdyż inne wyniki były dobre?

Samo badanie OB jest badaniem malo specyficznym , ale taka wartość sugeruje wizyte u lekarza internisty i poszukiwanie przyczyny takiego nieprawidlowego wyniku