Podwyższone wyniki prób wątrobowych a bóle głowy i oczu

Mam 18 lat. Przez dwa lata mam podwyższone wyniki ALAT i ASPAT. Podczas ostatnich badań kontrolnych wyszło: Bilirubina całkowita 1,62 (max to 1,2) i ALAT 45(max to 35). Od dłuższego czasu boli mnie brzuch po prawej stronie. Oprócz tego często boli mnie głowa i oczy. Co to może oznaczać?

Proponuję wykonanie chocby usg jamy brzusznej celem oceny watroby ,a wczesniej konsultacje u lekarza , ktory zlecił badanie. Parametry sa niewiele przekroczone ,ale warto sprawdzic stan wątroby