Podwyższony poziom AspAT, AlAT i GGTP

mam podwyzszony A LATi ASPAT o polowe aGGTP przekroczonne 4krotnie co jest przyczyna

Jeżeli taki wynik jest po raz pierwszy, należy wykonać dalszą diagnostykę. Jeżeli taki wynik jest od dawna, a wykluczono przewlekłe zapalenie wątroby - może to być stłuszczenie wątroby ( niealkoholowe lub alkoholowe )