Podwyższony poziom monocytów i neutrofili w morfologii krwi 9-latki

witam . moja 9 letnia corka ma w wynikach podwyższony poziom monocytów (9)oraz neutrofile(60) a limfocyty ma obniżone (1,5). reszta jest w normie . Co to oznacza

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik należy odnieść do pozostałych parametrów oraz stanu dziecka. Wskazana jest konsultacja u pediatry.