Podwyższony poziom żelaza i niskie RDW-S

Witam mam dwunastoletniego syna .odebrałam jego wyniki i zaniepokoiło mnie żelazo. Mój syn ma go za dużo. Co powinnam zrobić Ponadto jego RDW-S jest za niskie.Proszę o szybką odpowiedż

Milena Lubowicz

Podaje Pani zbyt mało informacji. Jak wysoki jest poziom żelaza? Proponuję udać się do pediatry, który będzie miał możliwość ocenić wszystkie wyniki.
Pozdrawiam