Podwyższony puls a ciśnienie w normie u 22-latki

Witam,mam 22 lata od tygodnia mam podwyższony puls tj. 90-102 ,cisnienie mam w normie ,zazyłam tabletki metaproprolol na obnizenie tętna i spada wtedy do 87-88 ale i tak jest d za wysokie dla mnie ,norma ktora miałam przedtem to 72-76i na drugi dzien to samo wysokie tetno i spada do 80 po tabletce ,proszę o odpowiedz

Milena Lubowicz

Polecam wykonanie morfologii, może przyczyną jest niedokrwistość.
Pozdrawiam