Podwyższony wskaźnik krwinek białych

mój mąż ma podwyższony wskaznik krwinek białych lekarz rodzinny podejrzewał białaczkę i skierował męża do szpitala pobrano szpik do badania i na szczęście wynik jest negatywny Ale mąż dalej się żle czuje nie wiem co dalej robić lekarz rodzinny też rozkłada ręce proszę o poradę Dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam. Poziom białych krwinek podwyższa się w bardzo wielu schorzeniach, nie tylko hematologicznych dlatego proponuję wykonanie podstawowych badań krwi oceniających funkcję wątroby, nerek, tarczycy oraz badania obrazowe - przede wszystkim rtg klatki piersiowej i usg jamy brzusznej.