Pogarszające się samopoczucie i brak sensu w życiu

Mam na imię Piotr mam 25 lat. Od jakiś 5 lat czuje się coraz gorzej , coraz trudniej mi się żyje coraz bardziej wydaje mi się że moje życie jest bez sensu, nie widzę swojej przyszłości. Czuję się osamotniony i nie bardzo sobie z tym radzę ... chciał bym może jakoś to definitywnie zakończyć ale jakoś nie potrafię sam się zabić nie po prostu liczę na to że jakieś auto zrobi swoje ... od miesiąca coraz gorzej sypiam ciągle budzę się w nocy po kilka razy a potem z rana samego nie mogę wstać.

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana objawy i zaproponować najlepszą metodę leczenia (np.: psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Witam,
wymienione przez Pana objawy mogą wskazywać na depresje, jednak by postawić diagnozę, należy przeprowadzić szczegółowy wywiad.
Proszę zadbać o siebie i jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry.

Pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba