Pogłębiająca się asymetria twarzy przy boreliozie

Witam. Objawy 4 lat to: obustronne powiększenie węzłów chłonnych szyi - węzeł wycięty, kilka biopsji z wynikiem ok. Wykryta borelioza po ok 2 latach od zakażenia-3x antybiotykoterapia, borelioza nadal wychodzi w wynikach w obydwu mianach. Ten maraton po lekarzach i zawód, wymagający sprawności psychofiz wywołał nerwicę lękową z atakami paniki-leczony psychotrapią. Najbardziej niepokoi obecnie pogłębiająca się od roku asymetria twarzy.Połowa od policzka w dół jakby zanika,wklęsła.druga wypukła

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych.

Witam proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, taką asymetrię po konsultacji można zminimalizować/ zlikwidować za pomocą różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.